باتری سوزوکی

پیشرو در تکنولوژی

باتری سوزوکی به‌عنوان یکی از محصولات سپاهان باتری است که  تحت لیسانس شرکت سوزوکی کورپوریشن ژاپن تولید و تحت لایسنس ژاپن و ضمانت ایران به کشورهای دیگر صادر می‌شود. کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی در همه شرایط آب‌وهوایی با خرید باتری سوزوکی قابل تامین است.

باتری سوزوکی

پیشرو در تکنولوژی

باتری سوزوکی به‌عنوان یکی از محصولات سپاهان باتری است که  تحت لیسانس شرکت سوزوکی کورپوریشن ژاپن تولید و تحت لایسنس ژاپن و ضمانت ایران به کشورهای دیگر صادر می‌شود.

کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی در همه شرایط آب‌وهوایی با خرید باتری سوزوکی قابل تامین است.

با خرید باتری سوزوکی، کیفیت جهانی و طول عمر بالا را برای باتری خودرو تضمین کنید

برند سوزوکی، ازمحصولات سپاهان باتری و تحت لیسانس شرکت سوزوکی کورپوریشن، محصول صادراتی و با کیفیت مجتمع صنعتی سپاهان باتری می باشد. این محصول در سال ۱۳۹۶ با شعار “تدبیر ژاپن، تضمین ایران” برای اولین بار در بازار ایران عرضه شد و هم اکنون نیز جایگزین باتری های خارجی گردیده است.

کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی در همه شرایط آب‌وهوایی با خرید باتری سوزوکی قابل تامین است. این برند برای افرادی که همواره به دنبال برندهای خارجی و لاکچری در بازار هستند، انتخاب مناسبی می باشد.

 

تکنولوژی باتری سوزوکی

برای مشاهده محصولات و جزئیات انواع باتری سوزوکی روی تصویر مورد نظر کلیک کنید

باتری متداول سوزوکی

دارای شبکه های سرب-کلسیمی و کاهش مصرف آب وطراحی شده برای استفاده بدون نیاز به مراقبت از طرف مصرف‌کننده پاسخ‌گو برای نیاز خودروها با مصرف پایه
کلیک کنید

برای مشاهده انواع باتری ها برند مورد نظر را انتخاب کنید