باتری سوزوکی

پیشرو در تکنولوژی

باتری سوزوکی بعنوان یکی از برترین و با کیفیت‌ترین محصولات سپاهان باتری در بازار شناخته می‌شود.این باتری تحت لیسانس شرکت سوزوکی کورپوریشن ژاپن تولید و تحت لایسنس ژاپن و ضمانت ایران به کشورهای دیگر صادر می‌شود. خرید باتری سوزوکی برای خودروی شما، کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی را در تمام شرایط آب‌وهوایی به ارمغان می‌آورد.

باتری سوزوکی

پیشرو در تکنولوژی

باتری سوزوکی به‌عنوان یکی از برترین و با کیفیت‌ترین محصولات سپاهان باتری در بازار شناخته می‌شود. این باتری تحت لیسانس شرکت سوزوکی کورپوریشن ژاپن تولید و تحت لایسنس ژاپن و ضمانت ایران به کشورهای دیگر صادر می‌شود. خرید باتری سوزوکی، کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی در همه شرایط آب‌وهوایی را برای خودرو شما به ارمغان می‌آورد.

سپاهان باتری

باتری سوزوکی، باتری ایرانی خودرو با استاندارهای جهانی

باتری سوزوکی، باتری خودرو ایرانی مطابق با استاندارهای جهانی، بعنوان یکی از برترین محصولات سپاهان باتری، تحت لیسانس شرکت سوزوکی کورپوریشن تولید و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا به سایر کشورها صادر می‌شود. این محصول برای اولین بار در سال ۱۳۹۶ با شعار “تدبیر ژاپن، تضمین ایران” در بازار ایران عرضه شد و هم اکنون نیز با رعایت استاندارهای جهانی، بعنوان بهترین جایگزین باتری‌های خارجی مطرح است.

کیفیت جهانی، طول عمر بالا و قدرت استارت زنی در تمام شرایط آب‌وهوایی، با خرید باتری سوزوکی قابل تأمین است. این برند برای افرادی که همواره به دنبال برندهای خارجی و لاکچری بازار هستند، انتخاب مناسبی است.

سپاهان باتری

تکنولوژی باتری سوزوکی

برای مشاهده محصولات و جزئیات انواع باتری سوزوکی روی تصویر مورد نظر کلیک کنید

برای مشاهده انواع باتری ها برند مورد نظر را انتخاب کنید