طرح گارانتی مازاد باتری خودرو

گارانتی باتری ماشین با مدت زمان 2 برابر بیشتر

در طرح گارانتی مازاد  سپاهان باتری، مصرف‌کننده تنها با پرداخت چند درصد هزینه بیشتر حدود دو برابر بیشتر، نسبت به سایر باتری‌های موجود در بازار دریافت می‌کند. این طرح برای کلیه باتری‌های نسل جدید سپاهان باتری قابل فعال سازی و استفاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح ویدئو را ببینید.

طرح گارانتی مازاد باتری خودرو

گارانتی باتری ماشین با مدت زمان 2 برابر بیشتر

در طرح گارانتی مازاد سپاهان باتری، مصرف‌کننده تنها با پرداخت چند درصد هزینه بیشتر حدود دو برابر بیشتر، نسبت به سایر باتری‌های موجود در بازار دریافت می‌کند.

این طرح برای کلیه باتری‌های نسل جدید سپاهان باتری قابل فعال سازی و استفاده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این طرح ویدئو را ببینید.

گارانتی باتری ماشین در سپاهان باتری

گارانتی باتری ماشین در کنار کیفیت ساخت و تکنولوژی به کار رفته در آن، یکی از مهم‌ترین پارامترها در انتخاب باتری است.

سپاهان باتری با ارائه محصولات و خدمات تضمین شده امکانی را ایجاد کرده است که شما مصرف‌کنندگان عزیز بتوانید تا 30 ماه باتری ماشین خود را گارانتی کنید. این طرح که تحت عنوان گارانتی مازاد درنظر گرفته شده است، برای باتری‌های نسل جدید سپاهان باتری « ای اف بی (EFB)، پریمیوم (Premium)، تروپیکال (Tropical) » قابل استفاده است. این مدت زمان دو برابر میزان گارانتی باتری‌های موجود در بازار است.

شما عزیزان می‌توانید پس از خرید یا تعویض باتری ماشین، از طریق لینک درج شده در زیر گارانتی باتری خود را فعال سازی کنید.

داستان سپاهان باتری

طرح گارانتی مازاد باتری خودرو در سپاهان باتری

نحوه استفاده از طرح گارانتی مازاد به‌صورت زیر است:

پس از فعال کردن گارانتی اولیه باتری خودرو ، یک پیامک جهت فعال سازی گارانتی مازاد محصولات برای شما ارسال خواهد شد. شما می‌توانید از طریق لینک موجود در داخل پیامک گارانتی مازاد را برای خودرو خود خریداری نمایید و یا از طریق لینک زیر برای خرید و فعال سازی آن اقدام نمایید.

طرح گارنتی مازاد برای کلیه باتری های نسل جدید سپاهان باتری « ای اف بی  (EFB)، پریمیوم  (Premium)، تروپیکال  (Tropical)» قابل استفاده است.

در صورت وجود ابهام یا مشکل در استفاده از این طرح با واحد صدای مشتری سپاهان باتری تماس بگیرید.