گزارش کمپین با اوربیتال قهرمانی رو استارت بزن

کمپین با اوربیتال قهرمانی رو استارت بزن

مجتمع صنعتی سپاهان باتری در ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۱ کمپینی با شعار «با اوربیتال قهرمانی رو استارت بزن» را استارت زد! پیام اصلی این کمپین، ۲۰ ماه ضمانت برای باتری‌های سپاهان باتری بود و تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه داشت.

هدف کمپین

هدف از این کمپین آگاهی از برند و محصول جدید اوربیتال با ۲۰ ماه ضمانت، از طریق ایجاد ارتباط حسی در مصرف کنندگان، افزایش رضایت و وفاداری مشتریان و در نهایت افزایش فروش بوده است.

تبلیغات ۳۶۰ درجه مجتمع صنعتی سپاهان باتری

کمپین ۳۶۰ درجه از طریق استفاده همزمان از ابزارهای BTL، TTL و ATL صورت می‌گیرد. با استفاده از این ابزارها، می‌توان به صورت مستقیم با مشتریان تعامل داشت و از رسانه‌های دیجیتالی و الکترونیکی به بهترین شکل بهره برد و در عین حال، با تبلیغات گسترده و گویا، برند خود را به مخاطبان خود معرفی کرد. با ترکیب این ابزارها می‌توان بهترین بازدهی را برای کمپین بازاریابی خود به دست آورد.

تبلیغات تلویزیونی سپاهان باتری

تبلیغات ATL به آن دسته از فعالیت‌های بازاریابی گفته می‌شود که به صورت  گسترده، در رسانه‌های با مخاطب بالا انجام می‌گیرد. تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی و بیلبوردها همگی از دسته تبلیغات ATL هستند.

 

 

تبلیغات رادیویی مجتمع صنعتی سپاهان باتری

تبلیغات اتوبوس‎ی سپاهان باتری

 

 

برندد ون ها

در جهت طراحی تجربه قهرمانی با اوربیتال برای مصرف‌کنندگان و با هدف معرفی باتری اوربیتال با ۲۰ ماه ضمانت سپاهان باتری و فروش اینترنتی در اصفهان اجرا شد. در راستای تحقق این هدف، خدمات تست رایگان باتری و دینام، اقلام معرفی کننده مجتمع سپاهان باتری و هدایایی در جهت افزایش آگاهی برند، ارائه شد.

 

 

 

برنامه دیجیتال کمپین با اوربیتال قهرمانی رو استارت بزن

تبلیغات TTL آگاهی از برند را بالا می‌برد و مشتریان بالقوه را هدف قرار می‌دهد، که از نمونه تبلیغات آن استفاده از بازاریابی دیجیتال، پست‌ها و رسانه‌های اجتماعی است.

 

 

کات استند و پوسترهای تبلیغاتی سپاهان باتری

با تمرکز بر تجربه قهرمانی با باتری‌های اوربیتال، اقدام به طراحی و اجرای این کمپین در شهرهای اصفهان و تهران شد. به منظور ایجاد ارتباط بیشتر با مشتریان، فروش اینترنتی باتری‌های اوربیتال با ۲۰ ماه ضمانت به مشتریان ارائه شد.

در این فاز از کمپین، برای افزایش آگاهی افراد و افزایش رضایت مشتریان، در محل‌ فروش اقلامی نظیر کات استند و پوستر به نمایش گذاشته شد. با این اقدامات، برندد ون توانست ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کند و به دنبال تحقق اهداف کمپین خود با موفقیت پیش برود.

 

گردهمایی تجلیل از شرکای پایدار مجتمع صنعتی سپاهان باتری

مجتمع صنعتی سپاهان باتری در راستای تجدید ارتباط و معرفی طرح‌ها و برنامه‌ها در جهت حفظ رشد و ارتقاء فروش، گردهمایی به مناسبت تجلیل از شرکای پایدار، در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۲، تهران و البرز عمارت سعادت و در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۴۰۲، هتل هما با حضور نمایندگان تهران و مشهد برگزار کرد.

در آغاز مراسم معاونت فروش و بازاریابی پس از تشکر از شرکا، که بیش از ۲۰ سال با مجموعه سپاهان باتری همراه هستند به نکات زیر اشاره کردند.

 

 

  • اولین نکته، پرداختن به مهم ترین علت ارائه ۲۰ ماه ضمانت بود، که مجتمع صنعتی سپاهان باتری بعد از چند سال سرمایه گذاری و تست تکنولوژی موفق شد بستری را فراهم آورد تا مصرف کننده در قبال پرداخت هزینه متناسب، خدمات و ضمانت بالاتری دریافت کند که این مهم در سال ۱۴۰۱ با موفقیت انجام گردید.
  • دومین نکته، تبلیغات گسترده در جهت آگاه سازی مصرف کننده برای ارتباط گیری و آشنایی با محصول و نمایندگی‌های فروش بوده است که از طریق تبلیغات تلویزیونی و محیطی و … انجام شد.
  • سومین نکته، فراهم کردن سیستم دیجیتال در جهت به روز بودن فروشندگان و مشتریان و تمرکز بر روی فروش اینترنتی، که مصرف کنندگان با مراجعه به سایت خرید آسان تری را تجربه کنند.
    در ادامه این گردهمایی، مدیر بازاریابی مجتمع صنعتی سپاهان باتری گزارش فعالیت‌های مجموعه در ۶ ماه گذشته را ارائه دادند.

 

سخنرانی مدیر بازاریابی مجتمع صنعتی سپاهان باتری

مروری بر فعالیت‌های تبلیغاتی در چند ماه گذشته، با معرفی مجتمع صنعتی سپاهان باتری به عنوان تولید کننده و ضمانت کننده باتری‌های اوربیتال، اتمیک و سوزوکی بود.

کاربردهای محصول، با آگاهی بر اینکه سپاهان باتری کامل‌ترین سبد محصول را در بین برندهای موجود در بازار دارا می‌باشد، تمرکز خود را بر روی شناسایی مخاطبین هدف و کاربردهای محصول قرار داد.

کاربردهایی شامل:

سرویس مدارس

خودروهای امداد رسان، آمبولانس

 

 

خودروهای لوکس

 

 

با تمرکز بر روی دستیابی به ضمانت با زمان بالا برای برند اوربیتال، همکاران در واحدهای مهندسی با تلاش‌های بی‌وقفه توانستند محصولی را توسعه دهند که مزیت ۲۰ ماه ضمانت را برای باتری اوربیتال و ۲۴ ماه ضمانت را برای باتری سوزوکی به دنبال داشته است که این طولانی مدت‌ترین ضمانت در بازار ایران بشمار می‌آید.

تبلیغات، به صورت زیرنویس و تبلیغات تلویزیونی در زمان پخش مسابقات جام جهانی فوتبال.

در پایان مراسم با اهدای هدایایی از شرکای پایدار مجتمع صنعتی سپاهان باتری تجلیل بعمل آمد.